Jak vybrat bong

I když se Bongs jeví jako moderní kuřácký doplněk, existuje již po staletí. Historie nám říká, že kouření suchých bylin pomocí bongů začalo v 16. století a poté putovalo až do moderního světa.Od té doby jsou Bongy stále oblíbenější, přičemž stále více lidí dává přednost čistému kouři, než válcování papírů nebo dokonce vape.Bongy se obvykle skládají ze základny, stonku, misky a náustku. Pomocí procesu filtrace vody dodávají hladký a čistý kouř, který neobsahuje žádné škodlivé vedlejší produkty ani nežádoucí příchutě. Tento způsob požití má několik výhod.

Podívejme se na ně.

Teplota:

Když váš kouř projde vodou, ochladí se, takže je méně prudký a drsný než obláček konvenční cigarety. Toxiny: Smrtelné chemikálie, jako je dehet a další vedlejší produkty, jsou odfiltrovány vodou a působí čistěji.

Chuť:

Metoda kouření bongu zachovává přirozené terpeny byliny a dává skutečnou chuť, chuť a pocit z látky, spíše než zastaralou kouřovou chuť.

Použití:

Rolovací papír vyžaduje přesnost a zručnost při výrobě dokonalé role, zatímco vapes vyžadují doplňování a vyprazdňování kazet. Používání bongů je výrazně snazší, protože nemají zdlouhavý proces osvětlení. Stačí zabalit, zapálit a vyrazit!Následující funkce ve vás mohou vyvolat pocit, že bong je vaše dokonalá shoda. Máme neustále rostoucí obrovský výběr bongů, které mají různé materiály, provedení, značku a mnoho dalšího. Před nákupem je všechny znáte.

Druhy bongů

Bongy s přímými trubkami:

Jedná se o nejpohodlnější a nejsnadněji použitelné bongy. Skládají se z jednoválce, vyjímatelné mísy a po proudu. Jejich jednoduchý a nekomplikovaný design usnadňuje výrobu a používání. 

Skleněné vodní bongy :

Skleněné vodní bongy využívají komoru naplněnou vodou k filtrování kouře. Všechny škodlivé a smrtící nečistoty jsou filtrovány, zatímco skleněný materiál zachovává pravou chuť a účinek kouře.

Bongy na kádince:

Poskytují větší vodní základnu, která zase poskytuje vyšší úroveň filtrace. Větší množství vody také udržuje bonga déle čistá a dává jim silnou základnu, takže ji nemůžete snadno srazit.

Akrylové bongy :

Vyrobené z plastu, tyto bongy jsou v kapse lehké a lze je snadno vyrobit. Jsou lehké, snadno se nosí a jsou vhodné pro kouření ve skupině. Protože je méně křehký než sklo, je to atraktivní nákup pro ty, kteří vždy svrhnou svůj nástroj.

Skleněné bongy :

Jeden z nejvyhledávanějších typů bongu, který používá čiré sklo k výrobě dokonalého bongu. Jejich transparentnost je největším důvodem, proč se to lidem líbí. Jen se ujistěte, že ho používáte opatrně.

Borosilikátové skleněné bongy:

Jedná se o zlatý standard bongů a měly by být zakoupeny, pokud hledáte dlouhodobou investici. Odolávají tepelným šokům a jsou odolné vůči teplu, což z nich činí nejprémiovější typ bongu.Dřevěné bongy: Přestože nyní nejsou příliš populární, vzhledem ke své přirozené a estetické hodnotě stále existují. Je obtížné je čistit a absorbovat olej a vlhkost, což je činí méně odolnými.

Funkce

Každý druh bongu využívá jinou funkci, která filtruje kouř pomocí metody vodní filtrace.

Perkolátory:

Jedná se o další komory přítomné v hlavní komoře nebo trubce, které zvyšují proces chlazení kouře. Umožňuje také dodatečnou filtraci, díky níž budete kouřit nejčistší látku.

Ledové zářezy/špetky :

Jedná se o mírný zářez nebo skřípnutí v krku bongu, kam lze led naskládat. Dává kouři extra chladivý účinek, než se dostane do plic.Difuzor: Většina bongů využívá jediný otvor k náustku, difuzor má více otvorů, které umožňují větší povrch kouře. Rovněž zlepšuje filtrační proces.

Recyklovač:

Toto je další komora v bongu, kde se cyklus vody a kouře opakuje, než se dostane k náustku.

Skleněné bongy nebo akrylové bongy?Toto je nejčastější otázka při nákupu. Oba typy bongů mají svá pro a proti.Akrylové bongy jsou vyrobeny z plastu, díky čemuž jsou méně šetrné k životnímu prostředí a lehké v kapsách. Je také porézní, což znamená, že se snadno barví. V akrylových bongech je vždy nějaký zbytek, který je po dlouhou dobu nedělá tak velkými. Také se obtížně čistí a udržují vůni. Pokud jste kuřák začátečník a zkoušíte bonga, doporučujeme vám začít s nimi, protože nejsou tak velkou investicí. Pokud jste neohrabaný kuřák, doporučujeme vám koupit akrylové bongy.Na druhou stranu Glass Bongs poskytují čistší, lepší a opravdový zážitek z kouření. Mohou to být investice, ale fungují poměrně dlouho, pokud je neodhodíte.Skleněné bongy se také snadno čistí a mohou být vyrobeny jako nové s jakýmkoli čističem Bong. Jedná se o trvalejší nákup, proto si na ně udělejte čas.Příslušenství BongI když je Bong sám o sobě úplným zařízením, není na škodu udělat si zážitek trochu osobnější a zábavnější. Můžete začít s nákupem obrazovek, které fungují jako filtr pro váš bong. Zabraňuje pádu popela do vody a udržuje kouř čistý a zdravý. Kromě toho můžete k výměně přidat funkce jako lapač popela nebo mísu a svod. Bonga mohou být nová změnou několika doplňků a jejich pravidelným čištěním. Můžete je také chránit v bongovém pouzdře.Bong CareKaždé kuřácké příslušenství potřebuje osobní péči a čištění, aby dlouho fungovalo. Bongy se nijak neliší. K dosažení nejmenšího rohu zařízení budete potřebovat bongový kartáč. Můžete použít rozpouštědla, jako je isopropylalkohol nebo jakýkoli bongový čistič kapalina na která rozpouští zbytky a udržuje bong jako nový! Ať už hledáte keramická bonga, bonga s více trubkami, tenká akrylová bonga, skleněná bonga nebo bonga na cesty, určitě zde najdete svou dokonalou kombinaci. Pouze u nás za  bezkonkurenční cenu !!